Zmiana opon w warsztacie

ProfiAuto Serwis – sieć warsztatów samochodowych godna zaufania

Kupno samochodu cieszy chyba każdego. Jednak tak naprawdę jest to dopiero pierwszy krok umożliwiający jazdę bezpieczną dla nas i innych uczestników ruchu drogowego. Każdy kierowca musi zadbać nie tylko o rozwagę na ulicy, ale również o stan techniczny pojazdu, którym się porusza. Kluczowym zadaniem jest więc znalezienie dobrego warsztatu, który będzie „aniołem stróżem”, opiekującym się naszymi czterema kółkami.

Czym jest ProfiAuto Serwis?

ProfiAuto Serwis stanowi część marki ProfiAuto. Jest to najlepsza sieć warsztatów samochodowych, jak i największych hurtowni i sklepów motoryzacyjnych. Wszystkie te miejsca są wyselekcjonowane pod kątem szeregu wymogów formalnych i technicznych, tak, aby zapewnić najwyższą jakość usług. ProfiAuto organizuje także szereg innych inicjatyw, jak choćby targi ProfiAuto Show. Spotkać można tam gwiazdy motoryzacyjnego świata, największych producentów części i akcesoriów samochodowych, a także zapoznać się z nowinkami z branży motoryzacyjnej oraz obejrzeć z bliska najnowsze samochody różnych marek. Innym wydarzeniem, które organizuje ProfiAuto jest akcja PitStop, odbywająca się regularnie w wielu miastach Polski, Czech i Słowacji. Mobilne centrum diagnostyczne we współpracy z warsztatami sieci ProfiAuto Serwis umożliwia sprawdzenie stanu technicznego samochodu – między innymi pod kątem prawidłowego ciśnienia w oponach, stanu zawieszenia, układu kierowniczego czy ustawienia świateł. ProfiAuto ponadto regularnie organizuje zróżnicowane szkolenia, co pozwala na stałe podnoszenie jakości usług zarówno sklepów, jak i serwisów.

Dlaczego warto polegać na ProfiAuto Serwis?

Każdy warsztat samochody sieci ProfiAuto Serwis za główny cel stawia sobie zadowolenie klienta, tak, aby zechciał on ponownie skorzystać z usług danego serwisu oraz dobrze kojarzył markę ProfiAuto. Jest to możliwe dzięki stałemu rozwojowi. Przejawia się on chociażby: nabywaniem nowego wyposażenia, udziałem w szkoleniach, czy wdrażaniem innowacji – do warsztatu ProfiAuto Serwis można umówić się na konkretny termin i usługę poprzez aplikację ProfiAuto. W sieci ProfiAuto Serwis znajdują się także warsztaty samochodów hybrydowych, co nie jest bez znaczenia w kontekście rosnącej popularności tego segmentu pojazdów. Ta sieć warsztatów samochodowych umożliwia profesjonalne wykonanie diagnostyki pojazdu oraz naprawę wszystkich układów samochodowych. Wszystko dla bezpieczeństwa klientów.

Jeśli auto jest dla nas nie tylko narzędziem do przemieszczania się, a również mamy do niego sentyment i chcemy oddać go w ręce specjalistów – ProfiAuto Serwis to najlepszy wybór. Wysoka jakość usług i dbałość o klienta sprawią, że nasz samochód będzie miał najlepszą opiekę.