Gdzie wulkanizator znajdzie dobrą pracę?

Nowa opona w samochodzie

Wulkanizator wykonuje bardzo ważną dla każdego kierowcy pracę. Zajmuje się naprawą uszkodzonych opon samochodowych, a także ich zakładaniem na felgi. W Polsce nie brakuje zakładów wulkanizacyjnych. Znajdują się w każdym mieście, bez względu na swoją wielkość. Jednak mimo dostępu do wielu ofert pracy, fachowcy wciąż poszukują alternatywy, która przyniesie im wyższe zarobki.

Czytaj dalej


Diagnostyka samochodowa – zadbaj o swoje auto

diagnoza aura w warsztacie samochodowym

Obsługa systemów elektrycznych w nowoczesnych samochodach wymaga ogromnej wiedzy technicznej. Setki metrów przewodów elektrycznych, liczne konektory i złącza, a także różnorodne moduły elektroniczne mogą generować wiele problemów. Tylko prawidłowa integracja poszczególnych modułów może zapewnić nam sprawne funkcjonowanie samochodu, a także możliwość korzystania z poszczególnych udogodnień zainstalowanych w naszym samochodzie.

Czytaj dalej


Benzyna czy gaz?

tankowanie samochodu

To temat budzący wiele dyskusji, dążących do odpowiedzi na pytanie – co się bardziej opłaca – benzyna czy gaz? Przy wyborze sposobu zasilania naszego pojazdu, należy wziąć pod uwagę wszystkie opcje, choćby tą, czy samochód na gaz traci moc. I wreszcie, czy samochody na gaz mogą być niebezpieczne, a może to zwykły mit? Przyjrzyjmy się […]

Czytaj dalej