Diagnostyka samochodowa – zadbaj o swoje auto

diagnoza aura w warsztacie samochodowym

Obsługa systemów elektrycznych w nowoczesnych samochodach wymaga ogromnej wiedzy technicznej. Setki metrów przewodów elektrycznych, liczne konektory i złącza, a także różnorodne moduły elektroniczne mogą generować wiele problemów. Tylko prawidłowa integracja poszczególnych modułów może zapewnić nam sprawne funkcjonowanie samochodu, a także możliwość korzystania z poszczególnych udogodnień zainstalowanych w naszym samochodzie.

Czytaj dalej


Benzyna czy gaz?

tankowanie samochodu

To temat budzący wiele dyskusji, dążących do odpowiedzi na pytanie – co się bardziej opłaca – benzyna czy gaz? Przy wyborze sposobu zasilania naszego pojazdu, należy wziąć pod uwagę wszystkie opcje, choćby tą, czy samochód na gaz traci moc. I wreszcie, czy samochody na gaz mogą być niebezpieczne, a może to zwykły mit? Przyjrzyjmy się […]

Czytaj dalej


Ubezpieczenie OC samochodu

kalkulator

Miliony samochodów jeżdżą po naszych drogach, wiele z nich stoi pod blokiem, czy w szopie i nie jest nawet używana. Wszystkie te pojazdy muszą mieć wykupione ubezpieczenie OC, niezależnie, czy na co dzień służą w różnych celach podróżniczych, czy okupują zapomniane miejsce pod dachem. Dziś wyjaśnimy zasady ubezpieczenia OC, oraz to co zawiera.

Czytaj dalej